VÍŘIČ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ STARFRESH, 1 x 14 l/N
| Objednávkový kód | SF 1-14/N |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 19 410 Kč |
| Cena bez DPH | 815,55 € |
| Cena s DPH | 23 486 Kč |
| Objednávkový kód | SF 1-14/N |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 19 410 Kč |
| Cena bez DPH | 815,55 € |
| Cena s DPH | 23 486 Kč |
Jednonádobový výrobník chlazených nápojů STARFRESH SF 1×14 /N od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 90 W |
| počet zásobníků | 1 |
| objem nádoby | 14 l |
| systém chlazení | nástřikem přes chladící válec |
| rozměr (š.hl.v.) | 190 x 390 x 690 mm |
| váha | 21 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh