VÝROBNÍK ČOKOLÁDY - CHOKO
| Objednávkový kód | CHOKO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 16 480 Kč |
| Cena bez DPH | 692,44 € |
| Cena s DPH | 19 941 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | CHOKO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 16 480 Kč |
| Cena bez DPH | 692,44 € |
| Cena s DPH | 19 941 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Výrobník horké čokolády CHOKO od italského výrobce PROMEK.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 880 W |
| objem nádoby | 6 l |
| termostat | 90 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 270 x 318 x 465 mm |
| váha | 6,2 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh