VÍŘIČ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ STARFRESH, 3 x 14 l/L
| Objednávkový kód | SF 3-14/L |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 31 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 320,17 € |
| Cena s DPH | 38 018 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | SF 3-14/L |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 31 420 Kč |
| Cena bez DPH | 1 320,17 € |
| Cena s DPH | 38 018 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Třínádobový výrobník chlazených nápojů STARFRESH SF 3×14 /L od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 245 W |
| počet zásobníků | 3 |
| objem nádoby | 3 x 14 l |
| systém chlazení | míchání lopatkami |
| rozměr (š.hl.v.) | 570 x 390 x 690 mm |
| váha | 40 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh