VÍŘIČ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ STARFRESH, 1 x 12 l/L
| Objednávkový kód | SF 1-12/L |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 16 880 Kč |
| Cena bez DPH | 709,24 € |
| Cena s DPH | 20 425 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | SF 1-12/L |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 16 880 Kč |
| Cena bez DPH | 709,24 € |
| Cena s DPH | 20 425 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Jednonádobový výrobník chlazených nápojů STARFRESH SF 1×12 /L od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 90 W |
| počet zásobníků | 1 |
| objem nádoby | 12 l |
| systém chlazení | míchání lopatkami |
| rozměr (š.hl.v.) | 190 x 390 x 620 mm |
| váha | 20 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PŘÍPLATEK ZA KOHOUT NA FRESH S DUŽINOU PRO 1 NÁDOBU STARFRESH | SF_BR_TAP | 680 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh