VÍŘIČ LEDOVÉ TŘÍŠTĚ PENGUIN, 3 x 10 l
| Objednávkový kód | PENGUIN 3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 79 910 Kč |
| Cena bez DPH | 3 357,56 € |
| Cena s DPH | 96 691 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | PENGUIN 3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 79 910 Kč |
| Cena bez DPH | 3 357,56 € |
| Cena s DPH | 96 691 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Třínádobový výrobník ledové tříště/granityPENGUIN 3 od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 100 W |
| počet zásobníků | 3 |
| objem nádoby | 3 x 10 l |
| systém chlazení | míchání šroubovicí |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 480 x 840 mm |
| váha | 74 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh