VÍŘIČ LEDOVÉ TŘÍŠTĚ PENGUIN, 2 x 10 l
| Objednávkový kód | PENGUIN 2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 59 460 Kč |
| Cena bez DPH | 2 498,32 € |
| Cena s DPH | 71 947 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | PENGUIN 2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 59 460 Kč |
| Cena bez DPH | 2 498,32 € |
| Cena s DPH | 71 947 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Dvounádobový výrobník ledové tříště/granity PENGUIN 2 od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 850 W |
| počet zásobníků | 2 |
| objem nádoby | 2 x 10 l |
| systém chlazení | míchání šroubovicí |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 480 x 840 mm |
| váha | 58 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh