VÍŘIČ CHLAZENÝCH NÁPOJŮ VL 250, 2 x 25 l
| Objednávkový kód | VL 250 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 34 980 Kč |
| Cena bez DPH | 1 469,75 € |
| Cena s DPH | 42 326 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | VL 250 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | PROMEK S.R.L. |
| Cena bez DPH | 34 980 Kč |
| Cena bez DPH | 1 469,75 € |
| Cena s DPH | 42 326 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Velkokapacitní dvounádobový výrobník chlazených nápojů VL 250 od italského výrobce PROMEK.
Nádoba:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 440 W |
| počet zásobníků | 2 |
| objem nádoby | 2 x 25 l |
| systém chlazení | míchání lopatkami |
| rozměr (š.hl.v.) | 650 x 460 x 670 mm |
| váha | 44 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh